Науковий семінар д-ра філос. наук Валерії Корабльової “Підважена модерність: від економіки до етики?”

Науковий семінар д-ра філос. наук Валерії Корабльової “Підважена модерність: від економіки до етики?” присвячено поточній кризі європейського проекту модерну, що у своїй останній інкарнації був центрований ринковою/економічною раціональністю. Кінець “кінця історії” спровокував анти-модерні імпульси, що позначаються браком візій майбутнього та заміщенням їх “ретротопіями” (Зиґмунт Бауман), або альтернативними візіями минулого. Натомість, конструктивний потенціал модерного проекту видається не вичерпаним: його “перезапуск” може бути здійсненим через реактуалізацію концепту солідарності/братерства, що імплікує нові патерни в політиці (партиципаторна демократія), економіці (sharing economy), суспільстві (мережеві асоціації відповідальних громадян).

Лекція відбуватиметься в середу, 15 березня, з 16:30 до 18:00 в семінарській кімнаті  імені І. Шипули (ауд. 130) на вул. Свенціцького, 17.

Валерія Корабльова – доктор філософських наук, стипендіат дослідницької програми Карнегі (Стемфорд), Інституту наук про людину (IWM, Відень), Artes Liberales (Варшава) та ін. Сфера наукових зацікавлень: Євромайдан, Центрально-Східна Європа, трансформації пострадянського простору, ідеологічні студії, соціальна і політична філософія.