Texts

Texts

(Ua) Кілька думок про важливе (Zbruc)

(Ua) Щоб побачити деталі, потрібне відчуття простору, а щоб діяти і творити, треба «великого бажати».

(Ua) Права людини , «ортодоксія» І «єресь». Філософсько-релігійний конфлікт інтерпретацій (Risu)

(Ua) Постсекулярність активізовує роль релігій у проблематизації та переосмисленні, здавалося б, непорушних основ, осьових ідей, ключових концептів модерну, в тому числі «прав людини».

(Ua) Reconciliation Will Be Ukraine’s Next Serious Battle with Russia (Atlantic Council)

(Ua) Until very recently, Ukrainians predominantly spoke a language of identities, differentiating between people from western Ukraine and people from the eastern part of the country, Ukrainian speaking versus Russian speaking, Greek Catholics versus Orthodox

(Ua) Відповідальність за іншого як вимір глибини моєї свободи (Zbruc)

(Ua) Ми чомусь звикли вважати, що наша свобода є чимось, що є з нами від найпершої й до останньої миті нашого існування, а тому, мабуть, дивно чути, що хтось дарує нам свободу, як, зрештою, і те, що й ми самі даруємо свободу іншим.

Text 2

(Ua) Останні кілька тижнів у публічному просторі вищої освіти майже монопольно панувала одна тема – доля гуманітарної компоненти навчальних програм у вищих навчальних закладах.

(Ua) Лідерство у ґлобалізованому світі (Zbruc)

(Ua) У виступах та дискусіях промовців Форуму виразно прочитувався один важливий висновок: наш ґлобалізований світ, що стоїть на порозі четвертої індустріальної революції, потребує нових лідерів і нової якості лідерства.