Член міжнародної ради IIECI з коротким візитом в УКУ

222З 28 лютого по 3 березня на запрошення Міжнародного інституту етики та проблем сучасності  в УКУ гостював німецький професор  морального богослов’я та член Міжанродної ради інституту – Алоїс Бух.

Разом з директором IIECI Володимиром Турчиновським  професор обговорив подальшу діяльність інституту, а також провів ряд зустрічей. Зокрема,  відбулися зустрічі з магістром Колегіуму о.Юрієм Козловським, першим проректором Тарасом Добком та деканом ФБФ о.Романом Завійським.

В середу 2 березня члени ректорату УКУ та інші представники університету обговорили з професором про політичний, соціальний та релігійний контекст України та Європи.

Чудову нагоду послухати лекції професора випала учасникам Школи Біоетики, де Алоїс радо прочитав дві лекції , що були сучаним біоетитчним  питанням Європи, серед яких: питання репродукції людини та новітньої технології, особливості юридичного регулювання придбання “таблеток наступного дня”, трансплантації органів та питання завершальної фази людського життя.

Своє перебування в УКУ професор підсумував наступними словами:

«Як і попередні перебування в Українському католицького університеті – цей виявився особливо вражаючим. В першу чергу тому, що я зміг відчути і зауважити новий погляд та інновації, які стосуються багатьох основ УКУ – це стосується розширення нових програм та академічних зацікавлень в Україні та поза її межами, а також фізичний і культурний розвиток університетського містечка. Зустрічі з працівниками, студентами та професорами університеті були водночас приємними, а також підтвердили духовне зростання УКУ, яке відображення у втілення ними місії університету. Загалом, багато яскравих знаків надії і оптимізму з приводу майбутнього УКУ у забезпеченні  формування цілісності молодих особистостей, що служитимуть Церкві і суспільстві».