Семінар-дискусія “Цінності в політиці: українські перспективи”

З приємністю повідомляємо, що 2 грудня, у контексті нової бакалаврської програми “Етика- Політика-Економіка”, яку розвиває в УКУ Юрій Теодорович Підлісний та з ініціативи Інституту етики та проблем сучасності, у Київському центрі УКУ, відбувся семінар-дискусія на тему “Цінності в політиці: українські перспективи”. На зустрічі обговорили важливі питання ціннісних орієнтирів: як виховати нову політичну еліту України, яка знає, що таке справжні духовні цінності, та яка б змогла побудувати державу на ціннісних засадах та принципах, а відтак, змінити життя країни на краще.

15337448_582974795220169_8697642231464717001_n-1

Модератор заходу – Володимир Турчиновський, директор Інституту етики та проблем сучасності, декан факультету суспільних наук УКУ.

Дискутантами виcтупили – Блаженніший Любомир Гузар, Архиєпископ-емерит УГКЦ, Юрій Підлісний, керівник програми УКУ, «Етика – Політика – Економіка» та Михайло Мінаков, професор Національного університету “Києво-Могилянська академія”.