Початок стипендійної програми для молодих науковців

З приємністю повідомляємо, що цьогорічною переможницею відбору весняного семестру ґрантової програми для проведення наукових досліджень з етичної проблематики стала Ірина Зорченко.

У рамках проекту науковець впродовж місяця проводитиме академічні дослідження на філософські теми, користуватиметься ресурсами університету та познайомиться із науковим середовищем. Учасниця програми стажування проживатиме у межах університету і матиме досить вільний графік роботи – відвідування лекцій, семінарів, бібліотеки, а також спілкування з колегами.

Ірина Зорченко народилася 2 листопада 1991 року у місті Харкові.

2008 р.- зарахована на факультет психології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

2010 р.- вступила на заочне відділення філософського факультету ХНУ (спеціальність – філософія), у той же час продовжуючи навчання на денному відділенні факультету психології.

2011 р.- перейшла на денне відділення філософського факультету ХНУ, продовжуючи навчання на факультеті психології вже на заочному відділенні.

2013 р.- переможець (I місце у номінації «філософія») Всеукраїнської олімпіади з філософії та релігієзнавства (м. Луганськ). У цьому ж році отримала диплом бакалавра філософії з відзнакою та вступила до магістратури філософського факультету ХНУ.

2014 р. – стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з філософських наук (м. Одеса). У цьому ж році отримала диплом магістра філософії з відзнакою.

2014 р. – 2017 р. – аспірант кафедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.