Сертифікатні програми

Кафедра філософії УКУ разом з Міжнародним інститутом етики та проблем сучасності в рамках своєї діяльності провели ряд спеціальних навчальних програм, в рамках яких учасники змогли тематично досліджувати основні явища та поняття людського існування у сучасному соціокультурному контексті.

Навчання на програмах відбувалося впродовж двох семестрів, інтенсивний тижневий курс літньої філософської школи, дослідницька праця в рамках наукового семінару та участь у щорічній конференції. Кожного року тематика програми змінювалася.

Характер програми – творчий та інтегруючий – це визначає її відкритість до проблематики ширшого міждисциплінарного дискурсу як в академічній спільноті УКУ, так і в наукових колах національного та європейського масштабу. Серцевиною навчання в рамках програм стало філософування, народжене з багатства, глибини і духу християнського світогляду. Йому притаманні інтелектуальна відвага і ширина думки в поєднані зі своєрідною інтелектуальною покорою, відкритістю до дійсності та переображуючим характером здобутого знання.

Детальніше про попередні сертифікатні програми читайте нижче.

2013-2014 рік – «Етика сучасності: ключові аспекти»

Нові підходи в розумінні справедливості, прийняття рішень в управлінні, які є етично правильні – ці та інші питання обговорювали 3 грудня в УКУ. ...

2011-2012 рік – «Релігія в публічному просторі: християнський досвід та перспектива»

«Ми хочемо запросити зацікавлених у цій темі українських дослідників долучитися до академічної дискусії про феномен релігійності особи та її ...