Наукове стажування Тараса Добка у Варшавському університеті

В листопаді-грудні 2007 року викладач кафедри філософії д-р Тарас Добко за сприяння Осередку дослідження античної традиції (OBTA) при Варшавському університеті провів наукове стажування у Варшаві з метою дослідження філософської думки чільного представника польської феноменології Романа Інґардена і польського феноменологічного руху в цілому.

За час стажування у Варшавському університеті Тарас Добко мав нагоду поглибити своє знайомство з польською філософською думкою та її провідними представниками, до яких, зокрема, належать В. Татаркєвіч, Л. Колаковський, Р. Інґарден, Ч. Мілош, К. Войтила, В. Ґомбровіч, Ю. Жицінський. Також опрацьовано окремі тексти В. Стружевського, о. Ю. Тішнера, А. Вєнґжецького, Я. Волєнського, Е. Пачковська-Лаґовської та інших.

Тарас Добко придбав до бібліотеки УКУ головні твори Романа Інґардена.

В планах після наукового стажування у Варшаві є написання статті для виступу на конференції чи публікації в українському науковому журналі, продовження опрацювання текстів Інґардена, розширення знайомства з польською філософією, представлення польської філософської думки в українському науковому середовищі.