ІІЕСІ та університет Джорджтауна провели конференцію про примирення

CAM03595

Президент УКУ на конференції в центрі Берклі

1 квітня 2016 року в університеті Джоржтауна   відбулась спільна конференція ІІЕСІ та Центру релігії, миру і світових справ (Берклі) на тему “Християнська миротворчість, істина та примирення в Україні” (Christian Peacemaking, Truth, and Reconciliation in Ukraine). Центральною точкою обговорення стала війна в Україні, яку доповідачі та дискутанти конференції розглядали як  конфлікт, що ставить під загрозу прагнення українців побудувати політичний устрій і громадянське суспільство згідно з традиційними європейськими нормами і цінностями.

Обговорювали українські миротворчі традиції, сучасні тенденції розгортання конфлікту та можливі шляхи до примирення дві групи експертів, до яких увійшли й директор IIECI  Володимир Турчиновський та Хосе Казанова – член Міжнародної ради IIECI  і керівник Центру релігії, миру і світових справ. З окремою лекцією виступив владика і президент  Українського католицького університету Борис Ґудзяк.

Детальніше про конференцію на сайті Центру релігії, миру і світових справ (Берклі)