Ґранти для наукових досліджень з етики (2015 рік, весняний семестр)

Міжнародний інститут етики та проблем сучасності і кафедра філософії Українського Католицького Університету запрошують аспірантів та молодих науковців скористатися ґрантами для проведення наукових досліджень з етичної проблематики.

Тривалість та розмір стипендії
Ґрант покриватиме одномісячне стажування в УКУ. Терміни стажування: 2 лютого – 1 березня 2015 року. Пошукач отримує стипендію в розмірі 1500 грн. та безкоштовне проживання в Колегіумі УКУ на час перебування у Львові.

Вимоги до пошукачів
Подавати заяву на дослідницький ґрант для аспірантів та молодих науковців можуть випускники ВНЗ, які найпізніше на момент початку наукового стажування будуть мати диплом спеціаліста або магістра, у виняткових випадках – диплом бакалавра або диплом кандидата наук.

Апліканти, які планують захист дисертації, обов`язково мають бути зарахованими до аспірантури ВНЗ (денної або заочної форми). Пошукачі, які планують захист дисертації в рамках структурованих програм для аспірантів, мають подати підтвердження про зарахування до програми.

Найважливішим критерієм при відборі є, поряд з попередніми науковими здобутками, переконливий та добре спланований науковий або навчальний проект на період перебування в УКУ. Ґрант розрахований на мешканців інших, ніж Львів, населених пунктів України, з метою полегшити їм доступ до наукових ресурсів УКУ.

На момент подання заяви має минути не більше 6 років після закінчення навчання для випускників магістерських програм, не більше 3 років від початку навчання в аспірантурі для аспірантів та не більше двох років після захисту дисертації для кандидатів наук.

Умови участі
Під час стажування в УКУ пошукач зобов’язується провести презентацію власного наукового проекту (в рамках відкритого засідання кафедри філософії), прослухати два одноденні семінари з курсу «Суспільна етика» та відзвітувати про результати дослідження наприкінці проекту.

Документи для заяви на грант

1. Онлайн анкета.

2. Автобіографія (Curriculum Vitae).

3. Довідка про зарахування в аспірантуру (відсканована у форматі JPG або PDF).

4. Список публікацій.

5. Детальний план наукових досліджень під час перебування в УКУ. Це має бути конкретний проект наукової роботи, який містить попередні розробки (стан наукової роботи на момент подання документів) та наукові цілі під час стажування (до 10 сторінок). Зразок додається.
Документи подаються в електронному вигляді на адресу philosophy.grant@ucu.edu.ua.

Онлайн анкета заповнюється окремо на сайті кафедри філософії.

Кінцевий термін подання документів в осінньому семестрі 2014-2015 н. р.: 15 вересня 2015 року. Результати конкурсу будуть оголошені до 25 вересня 2015 року.

Консультацію стосовно програми можна отримати на кафедрі філософії УКУ у викладача Орисі Білої:
вул. Хуторівка, 35а
м. Львів, 79031
Тел.: (+38-032) 240-99-40 (внутр. 2055)
Електронна пошта: philosophy.grant@ucu.edu.ua