Ethics in the Global World: Reflections on Civic Virtues: Збірник доповідей на інавгурації Міжнародного інституту етики та проблем сучасності (Львів, УКУ, 1 березня 2013 р.) / ред. В.Турчиновський. Львів. Видавництво Українського католицького університету, 2013.

Збірник статей «Етика у глобалізованому світі та громадянські чесноти» є першою ластівкою Міжнародного інституту етики та проблем сучасності (МІЕПС). В основу пропонованих текстів лягли доповіді, виголошені на Інавгурації інституту, що відбулася 1 березня 2013 року в Українському католицькому університеті у Львові. У своїх статтях автори – фахівці в галузі етики та соціології релігії – здійснюють огляд і оцінку ключових аспектів сучасної етики в контексті моральних викликів, яких сьогодні зазнають політика, культура та релігія в глобалізованому світі. Книга адресована всім, хто цікавиться морально-етичною проблематикою й хоче поглибити розуміння моральних цінностей і принципів, що панують у сучасному багатокультурному світі.

Погортати книгу онлайн можна тут.