Cемінар «Міжнародні відносини та політична наука у занепадаючому світі: перспективи та виклики»

Центр Глобальної Політики Вільного Університету Берліну (Німеччина) у співпраці із Інститутом Міжнародних Відносин Варшавського Університету (Польща), Міжнародним Інститутом Етики та Проблем Сучасності УКУ, програмою Етика, Політика та Економіка УКУ, а також відділом Міжнародних академічних зв’язків, організовує 26 квітня – 4 травня в УКУ семінар «Міжнародні відносини та політична наука у занепадаючому світі: перспективи та виклики».

До участі запрошуємо аспірантів, докторів філософії в галузі міжнародних відносин та політології та молодих науковцв з України, Польщі та Німеччини обмінятися думками з різних тем, піднімаючи питання Європи, Європейського Союзу та проблем, які приходять разом з останніми політичними подіями.

Лектори семінару:

Prof. Dr Klaus Segbers, Prof. at FU Berlin

Dr Paula Marcinowska, Assistant Prof. at University of Warsaw

Dominik Sonnleitner, Research fellow at FU Berlin

Reyhan Kalayci, Research fellow at FU Berlin

Dr Dmytro Sherengovsky, Ukrainian Catholic University

Кінцевий термін подачі аплікації: 28 лютого, 2017

Детальніше за посиланням

Відео з першого семінару у 2016 р.