2011-2012 рік – «Релігія в публічному просторі: християнський досвід та перспектива»

Вручення сертифікатів

Вручення сертифікатів учасникам

«Ми хочемо запросити зацікавлених у цій темі українських дослідників долучитися до академічної дискусії про феномен релігійності особи та її маніфестації у просторі міжособового спілкування, – розповідає завідувач кафедри філософії УКУ Володимир Турчиновський. – У межах сертифікатної програми ми запропонуємо ряд модулів та відкритих лекцій, серед яких виступи професора Пітера ван Інвагена (Peter van Inwagen, University of NotreDame), а також семінар професора Лео Лефебра (Leo Lefebure, Georgtown University)».

З таких слів розпочався нова сертифікатна програма кафедри філософії Українського католицького університету, що була покликана протягом вересня 2011 – травня 2012 заглибити учасників у питання релігії і її місцю у публічному просторі.

Також в рамках  теми сертифікатної програми кафедри філософії УКУ наприкінці березня 2012 року відбулася міжнародна конференція на тему «Релігія, цінності та демократія: порядок денний для ХХІ століття». Завершилася програма у травні 2012 року циклом лекцій провідного соціолога релігії професора Хозе Казанови (Jose Casanova, Georgetown University) з Вашингтону.